Nalezená andulka
Oznamujeme, že byla nalezena žlutozelená andulka a prosíme majitele, aby se přihlásil na Úřadě městyse Stráž, kde mu bude sděleno, kde byla prozatím umístěna.

12. ročník Model Air Show Drápalík
LMK Drápalík a Nýřany Vás zvou na modelářský letecký den, který se koná v sobotu 8. června na letišti v Novém Dvoře nedaleko Boru u Tachova. Hlavní program bude zahájen ve 13.00 hod. a trénink začne již od 10.00 hod. Na letošní show je připraveno mnoho novinek a to vlekání obřích maket větroňů, rekonstrukce bitvy druhé světové války s pyrotechnikou, kterou předvede klub z Rakovníku. Dále budou k vidění modely JET létat v sestavách. Pro děti budou atrakce a limo zdarma. Dětský koutek zaplní modely stavební techniky a nákladní dopravy kolegů z Domažlic,dimulátor řízení modelu éra a skákací hrad. Jako každý rok proběhne házení bonbonů z letadel a tombola v níž jako dvě první ceny jsou dva vyhlídkové lety. Večer bude taneční zábava, kde zahrají plzenští Pešavovi.

Dětský den ve Strachovicích
Strachovičtí ve spolupráci s KS Bernarticka pořádají v sobotu 8. června od 14.00 hod. na hřišti ve Strachovicích Dětský den. Všechny děti i rodiče jsou srdečně zváni a těšit se můžete na soutěže a bohaté odměny.