Objednávka vánočních stromků

VÁNOČNÍ STROMKY

Pokud máte zájem o zakoupení vánočního stromečku (smrčku) z obecních lesů, můžete si jej objednat na radnici ve Stráži osobně nebo telefonicky na č. 374 780 991 nejpozději do 13. prosince.

Termín prodeje bude včas, prostřednictvím obecního rozhlasu, vyhlášen.

KINO

Městys Stráž Vás všechny zve na letní putovní KINO, které bude promítat v pátek 25. srpna od 20: 30 hod. ve strážském parku u Drůbežáku českou filmovou komedii s názvem PŘÁNÍ K NAROZENINÁM.  Pro všechny návštěvníky je vstup zdarma, občerstvení je zajištěno a pro ty, kteří nebudou mít vlastní pohodlné sezení budou k dispozici lavice.

ZÁVODY RC LODÍ

LMK Drápalík Vás zve na závody RC lodí, které se konají 26. srpna ve strážském parku u Drůbežáku.  Trénink začíná v 10:00 hodin a hlavní závody ve 13:00 hodin. K vidění budou modely RC a závodních lodí a děti si budou moci zapůjčit modely stavební techniky a RC auta. Občerstvení zajištěno.

SPORTOVNÍ DEN

Spolek Sluníčka Vás zve na SPORTOVNÍ DEN, který bude probíhat v sobotu 26. srpna od 14:00 hod. u restaurace Dřevák v kempu na Sycheráku. Startovné je 50,00 Kč a pro účastníky jsou připraveny bohaté ceny.