Vepřové hody na Sycheráku
Restaurace Dřevák na Sycheráku pořádá v sobotu 24. září od 11 hodin VEPŘOVÉ HODY. V nabídce bude tlačenka, jitrnice, jelita, zabijačkový guláš a zabijačková polévka. Závazné objednávky jsou přijímány na tel. č. 737 961 100.

Václavská pouť
Městys Stráž Vás všechny srdečně zve na Václavskou pouť, která se koná v sobotu 24. září. Od 10 hod. bude u kostela sv. Václava probíhat Svatováclavský jarmark, v kostele si můžete prohlédnout výstavu obrazů rodáka z Dehetné. V parku u Drůbežáku proběhne ve 14 hodin kouzelnické šou, v 15 hodin bude Pohádka Pána času a od 16 hodin si můžete zazpívat při hře na kytary pánů Káji Fišera a Pepi Vachudy. Pro děti nebude chybět bohatý doprovodný program a pouťové atrakce. Všichni jste srdečně zvání. 

Sváteční liturgie
Městys Stráž Vás v rámci Václavské pouti zve na Sváteční liturgii slova ke svatému Václavu, která se bude konat ve čtvrtek 22. září od 18 hodin v kostele sv. Václava ve Stráži.

Kroužek malých fotbalistů
Pro všechny zájemce o kroužek MALÝCH FOTBALISTŮ, je připraveno úvodní setkání, které bude probíhat v úterý 27. září od 16:30 hod. na fotbalovém hřišti ve Stráži. Vítání jsou chlapci i děvčata předškolního i školního věku. Sportovní oblečení i obuv si přineste s sebou a další bližší informace budou podány dětem i jejich rodičům v průběhu schůzky.