Strážské slavnosti
Městys Stráž Vás všechny srdečně zve na STRÁŽSKÉ LETNÍ SLAVNOSTI, které se budou konat v sobotu 6. srpna ve strážském parku u Drůbežáku. Program zahájí ve 13 hodin Stříbrští ostrostřelci a Ledecká dudácká kapela, následovat bude divadlo Jitule a Dadule, vystoupení malých hasičů, trialšou, vystoupení tanečního kroužku ZŠ Stráž, od 19 hodin si můžete poslechnout koncert hudební skupiny Vojtaano a pak si můžete zatancovat při hudbě skupiny Epigon. Sobotní program bude ukončen noční ohňovou show. Občerstvení bude zajištěno po celou dobu programu a nebudou chybět ani pouťové atrakce.

Duhový den
Strážský spolek SLUNÍČKA srdečně zve všechny děti na DUHOVÝ DEN, který se koná v sobotu 6. srpna od 14 hodin v kempu na Sycheráku u Dřeváku. Těšit se můžete na zajímavé sportovní hry a startovné je 50 Kč.

Revize kotlů
Společenství kominíků a topenářů bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva, revize a kontroly a čištění komínů a kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol se uskuteční v neděli 21. srpna. Zájemci se mohou objednat telefonicky na tel.č. 608 748 989